مهدکودک شقایق
چرا باید کودک خود را در مهدکودک شقایق ثبت نام کنید؟

چرا باید کودک خود را در مهدکودک شقایق ثبت نام کنید؟

1 1 1 1 1

ابتدا هدف از ثبت نام کودک خود در مهدکودک خوب را در نظر بگیرید. مهد کودک این امکان را به کودک شما می‌دهد تا مهارت‌های اساسی زندگی از قبیل مهارت‌های اجتماعی، عاطفی، حل مسئله و یادگیری را که در تمام دوران تحصیل از آنها استفاده خواهد کرد یاد بگیرد و تمرین کند.

مهدکودک شقایق دارای فضای آموزشی مناسب و برنامه آموزشی مناسب است که می‌تواند کلیه مهارت‌های آموزشی و اجتماعی و عاطفی را به بهترین نحو ممکن به کودکان آموزش دهد.
• توسعه عزت نفس یکی از اهداف مهم حضور و فعالیت در مهد کودک است. این فرایند به فرزند شما کمک می‌کند که نسبت به توانایی خود در مقابله با چالش‌های یادگیری احساس خوبی داشته باشد. کتاب‌های موجود در یک مهد کودک خوب که فرزند خود را در آن ثبت نام کرده‌اید، می‌توانند کمک بزرگی به این امر کنند. این نمونه‌ها باعث تقویت اعتماد به نفس در کودکان شما می‌شوند.
مهد کودک شقایق همکاری و مشارکت کردن را به کودک آموزش می‌دهد: توانایی کار کردن، یادگیری و همراهی با دیگران. یک سال حضور در مهدکودک شقایق این امکان را به کودک شما می‌آموزد که صبر و شکیبایی و همچنین توانایی گرفتن نوبت، به اشتراک گذاری و گوش دادن به دیگران همه مهارت‌های یادگیری اجتماعی و عاطفی را که او در طی سال‌های مدرسه خود و بعد از آن استفاده خواهد کرد، فراهم کند.
• بیشتر کودکان به طور طبیعی کنجکاو هستند، اما برخی نمی‌دانند چگونه بر روی این کنجکاوی تمرکز یا از آن استفاده کنند. مهد کودک شقایق حس کنجکاوی برای جستجوی حقیقت را در کودک تحریک و آن را هدایت می‌کند چرا که عشق طبیعی کودک به یادگیری است.

 مهدکودک شقایق

 

در هنگام انتخاب یک مهدکودک به چه عواملی باید توجه کرد؟

 

ویژگی‌های مهدکودک شقایق چیست؟

مهدکودک خوب مهدکودکی است که بتواند تمامی ویژگی‌ها و خصوصیات یک مهد کودک استاندارد و با کیفیت را داشته باشد. وجود یک مدیر خلاق و مدبر و کادر مجرب برای اینکه بتواند فضاهای آموزشی و تفریحی و سرگرمی مناسب و استانداردی را طراحی کرده و فعالیت‌های کودکان را در مهد کودک، سازماندهی و مدیریت کنند، الزامی است.
مهد کودک شقایق دارای تمامی خصوصیات و ویژگی‌های یک مهد کودک خوب و مناسب است. کادر مجرب این مهدکودک اعم از مدیریت تا معلمان توانسته‌اند یک محیط آموزشی خلاقانه و دارای فضاهایی برای سرگرمی و تفریح کودکان ایجاد کنند تا والدین هر کودکی ترغیب شوند که کودکان خود را عضو این مهد کودک کنند.

مهدکودک شقایق
فضای آموزشی مناسب این مهد کودک دارای چیدمان مطلوب شامل مراکز یادگیری برای فعالیت‌هایی مانند ریاضی و خواندن است. همچنین این مهدکودک دارای برنامه هدفمند خلاقیت کودک از طریق ساخت فضایی برای انجام فعالیت‌های هنری از جمله حرکات موزون، موسیقی، تئاتر، هنرهای نمایشی و هنرهای تجسمی است.
در این قسمت‌ها کودکان می‌توانند با کمک معلم‌ها و مربیان مجرب و آموزش دیده آثار هنری خلق کنند و از سوی مدیر خلاق و مدبر، کادر مجرب و والدین خود تشویق شده و جایزه بگیرند. برای جلوگیری از هرج و مرج و محدود کردن حوادث، فضایی نیز برای دانش آموزان انتخاب شده تا وسایل شخصی خود را در آنجا نگهداری کنند.

 مهدکودک شقایق

آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک شقایق

 

انجام فعالیت هنری در مهدکودک

یک مهدکودک ایده آل مانند مهد کودک شقایق چگونه به نظر می‌رسد؟

مهدکودک شقایق علاوه بر دارا بودن کادر مجرب و مدیر خلاق و مدبر که برنامه‌های آموزشی مناسب و خلاقانه در این مهد کودک پیاده کرده‌اند، دارای گواهینامه استاندارد و قیمت بسیار مناسب است. از تعدادی از مربیان و والدین سوال کنید و توضیحات مختلفی در مورد مهد کودک ایده آل دریافت خواهید کرد؛ اما توافق‌های اساسی بین معلمان وجود دارد که چه چیزی باعث ایجاد یک برنامه خوب می شود. باید:

• توانایی فرزندتان را برای یادگیری در مورد جهان، سازماندهی اطلاعات و حل مشکلات گسترش می‌دهد. این باعث افزایش احساس اعتماد به نفس، توانایی او در کار با دیگران و علاقه وی به کارهای چالش برانگیز می‌شود.
• ترکیبی از فعالیتهای رسمی (از سوی معلم) و غیررسمی (از سوی کودک) را ارائه می‌دهد. تحقیقات و پروژه‌ها به کودک شما اجازه می‌دهد که هم به تنهایی و هم در گروه‌های کوچک کار کند.
• استفاده از فعالیتهای گروهی بزرگ که نیاز به نشستن دارند را به حداقل می‌ساند. درعوض، بیشتر فعالیت ها در گروه های کوچک یادگیری مبتنی بر بازی و مبتنی بر مهارت دارند. با پیشرفت سال، فعالیتهای گروه بزرگ برای آمادگی برای کلاس 1 کمی طولانی تر می شود.
• عشق به کتاب، خواندن و نوشتن را پرورش می‌دهد. کتاب‌ها، کلمات و نوشته‌های بچه‌ها در سراسر کلاس وجود دارد.

برچسب ها: افزایش اعتماد به نفس کودکان, مهد کودک شقایق, دوست یابی کودکان, تقویت هوش کودکان, بهترین مهد کودک های تهران, رشد عاطفه کودک, بازی کودک, بازی های کودکانه, مراقبت از کودک, رابطه با کودک, پرورش خلاقیت کودکان, مهدکودک شقایق, موفقیت کودک, مهدکودک, انتخاب مهدکودک, بهترین مهدکودک, فضای مهدکودک, مربیان مهدکودک, رتبه های کسب شده توسط مهدکودک, بهترین مهدکودک تهران, احساسات کودک, خلاقیت کودک , نقش مهدکودک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید