مهدکودک شقایق
آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک شقایق

آموزش زبان انگلیسی در مهد کودک شقایق

1 1 1 1 1

یکی از خدماتی که باعث محبوبیت مهد کودک شقایق در بین کودکان و والدین شده است، آموزش زبان انگلیسی به شیوه فونیکس (Phonics) است، شیوه ای جدید و متفاوت برای آموزش زبان انگلیسی که در کشورهای جهان مورد تایید قرار گرفته است و بچه های مهد کودک شقایق را نیز مشتاق یادگیری کرده است.

در تدریس زبان به روش فونیکس که جدیدترین و متفاوت ترین روش آموزشی روز دنیاست و برای کودکان غیر انگلیسی زبان در 102 کشور اجرا گردیده است، به جای الفبای 24 تایی زبان انگلیسی، بر آموزش 44 صدا یا آوا تاکید شده به صورتی که پس از پایان دوره کودک به راحتی قادر به خواندن و نوشتن زبان انگلیسی می باشد.

آموزش در سیستم فونیکس با تاکید بر روی چهار مهارت اصلی صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن (reading-writing-speaking- listening) که همزمان با هم به کودک آموزش داده می شود، می باشد و برای این کار از وسایل کمک آموزشی، شعر و ویدئوهای آموزشی زبان خردسالان، کتاب کار، فلش کارت، کاردستی و امثال آن استفاده می شود.

مهد کودک شقایق نیز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان این مجموعه، از این متد روز دنیا که موفقیت آمیز بوده است، بهره می گیرد. کلاس آموزش زبان انگلیسی به روش فونیکس در مهد کودک شقایق، زیرنظر دبیری باتجربه با مدرک تحصیلی فوق لیسانس زبان فرانسه انجام می گیرد. روش فونیکس، روشی است که انگلیسی را به صورت اصولی و کاربردی به کودکان آموزش می دهد. این آموزش مبتنی بر سیستمی همانند آموزش زبان مادری است و از آنجا که با فعالیت های متنوعی همچون نقاشی، شعر و سرود همراه است، برای کودکان بسیار شاد و جذاب بوده و خسته کننده نمی باشد. امروزه از این روش در اکثر مدارس عالی کشورهای پیشرفته دنیا استفاده می شود و در مهد کودک شقایق طبق برنامه ریزهای انجام شده هر روز هفته برگزار می گردد.

 

شما در ادامه می توانید ویدئویی کوتاه از کلاس زبان انگلیسی در مهد کودک شقایق را ببینید.

برچسب ها: مهد کودک شقایق, بهترین مهد کودک های تهران, آموزش زبان به شیوه فونیکس, آموزش زبان در مهد کودک

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید