مهدکودک شقایق

بعد از مدرسه

مهد کودک شقایق در اقدامی نوآورانه به برگزاری کلاس های آموزشی و تفریحی بعد از مدرسه (After School) پرداخته است. کلاس های تفریحی – آموزشی After School مهد کودک شقایق، برای کودکانی که در مقطع دبستان به مدرسه می روند، می تواند بسیار کارساز باشد.After1
After6
After7
After8

در کلاس های After School علاوه بر کلاس های آموزشی که متناسب با مقطع تحصیلی هر دانش آموز برای انجام تکالیف روزانه و رفع مشکلات درسی است، کلاس های تفریحی - ورزشی متناسبی نیز تدارک دیده شده است. کلاس های ورزشی نظیر آموزش شنا، آموزش اسکیت، آموزش فوتبال و بسکتبال از جمله این کلاس های ورزشی در برنامه After School مهد کودک شقایق هستند.
After10
After12
After13
After2

همچنین علاوه بر کلاس های آموزشی مرتبط به کلاس های مدرسه که توسط مربیان مجرب و خلاق برگزار می شود، کلاس های خلاقیت و آموزش زبان نیز در برنامه After School گنجانده شده است تا دانش آموزانی خلاق را به این مرز و بوم تقدیم کنیم.
After11
After14
After5
After9

ما در کلاس های آموزشی After School مهد کودک شقایق از فناوری های نوینی استفاده می کنیم که بدون شک، این فناوری های نوین کمتر در محیط های آموزشی کشور مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از این فناوری های نوین، استفاده از فناوری واقیت افزوده (AR) می باشد که استفاده از آن به تازگی در استانداردترین آموزشگاه های دنیا متداول شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید